OGÓLNE:

Vet-Schroeder + Tollisan

Gołębie Johannes Jakobs w Polsce, przejdź do zakładki produkty

 

Witamy na stronie internetowej Vet-Schroeder + Tollisan Pigeons Products.

W roku 2010 dr Vincent Schroeder (Schroeder Pigeons Products) i Johannes Jakobs (Tollisan) połączyli swoje firmy i założyli nową przychodnię weterynaryjną oraz firmę zajmującą się hodowlą gołębi pocztowych Vet-Schroeder+Tollisan BV z siedzibą w Kerkrade (Holandia).

Dotychczasowa przychodnia dra Schroedera w Bilzen (Belgia) pozostaje przy tym nadal otwarta.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć informacje o nowej przychodni weterynaryjnej w Kerkrade, naszych produktach dla gołębi pocztowych oraz o systemach lotów. Medyczna kontrola zdrowia jest bardzo ważnym aspektem w nowoczesnym, zorientowanym na sukces sporcie gołębiarskim. Produkty Vet-Schroeder + Tollisan są wolne od dopingu i są produkowane zgodnie ze standardami jakościowymi GMP. Kupujący ma dzięki temu pewność, że podaje swoim gołębiom produkty wysokiej jakości.

Wiedza fachowa specjalistów od gołębi, dra Vincenta Schroedera i Johannesa Jakobsa oraz nasze produkty staną się dla naszych klientów kluczem do sukcesu.

Dr Vincent Schroeder pochodzi z rodziny hodowców gołębi i z powodzeniem podróżuje ze swoim ojcem na trasach lotów długodystansowych. W 1994 rozpoczął studia na uniwersytecie w Lüttich.

W roku 2000 otrzymał dyplom doktora weterynarii. Następnie przez 2 lata pracował w laboratorium medycyny weterynaryjnej, dzięki czemu uzyskał ważną wiedzę w zakresie posługiwania się różnymi technikami laboratoryjnymi, stosowanymi w bakteriologii i mykologii. Obecnie te lata spędzone w laboratorium są wielką zaletą przy diagnozowaniu.

W 2002 rozpoczął współpracę z lekarzem weterynarii, doktorem Peetersem z Belgii. Przez cztery lata współpracy z legendarnym doktorem Peetersem zdobył ogromną wiedzę fachową w zakresie żywienia gołębi pocztowych i opieki medycznej nad nimi.

W 2006 rozpoczął samodzielną pracę i otworzył klinikę dla gołębi pocztowych w Bilzen w Belgii, którą opiekuje się do dzisiaj.

Johannes Jakobs także pochodzi z rodziny hodowców gołębi. Już jego dziadek hodował gołębie w Budapeszcie, a ojciec na St. Pölten. W ciągu ostatnich 10 lat Johannes Jakobs należy do najważniejszych postaci w niemieckim sporcie gołębiarskim. Stał się sławny dzięki wspaniałym sukcesom, jakie odnosił w jednym z największych stowarzyszeń regionalnych, mianowicie w Aachen 415.

Johannes Jakobs jest z zawodu i wykształcenia bankowcem. Jednak prawie 15 lat przepracował jako przedstawiciel terenowy w branży farmaceutycznej, współpracując przy tym z wieloma weterynarzami. Ta branża nie ma przed nim żadnych tajemnic. W 2001 kupno Tollisanu umożliwiło mu przejście na samodzielność w sporcie gołębiarskim. Dystrybucja produktów Dosto WG Ropa i PS Prange Suppe były kolejnymi krokami w budowie marki Tollisan.

W ostatnich dwóch latach wszystkie produkty zostały jeszcze bardziej zmodyfikowane. Nasz cel to ciągłe udoskonalanie naszych produktyów. My ludzie z zespołu Vet-Schroeder-Tollisan zdajemy sobie sprawę, iż Świat nie stoi w miejscu, dlataego staramy się ciagle czegość szukać, coś badać. W każdym aspekcie naszego działania mamy na myśli dobro naszych produktów, naszych klientów a przede wszystkich dobro gołębi pocztowych.

Uzyskanie wyłączności na dystrybucję preparatu Sedochol Plus od wiodącej firmy w dzieidzinie tworzenia dodatków i farmaceutyków dla zwierząt jaką jest Merial udowadnia, że jesteśmy na właściej drodze.

DF 3000 od Dostofarm, to produkt do dezynfekcji wody pitnej w kabinach tranportowych, szczegółowo jest opisany w broszurze. Higiena w kabinach tranportowych już od lat jest zbytnio lekceważona.

Nowy produkt Matrix to wyjątkowa "perełka". Został przetestowany już przez wielu hodowców podczas lotu młodych gołebi. Nazwa Matrix pochodzi od kinowego przeboju. Wybraliśmy ją gdyż chcemy zwrócić uwagę na wyjatkowość produktu.

Zespół Vet-Schroeder-Tollisan ma nadzieję powitać Was jako naszych partnerów.

.

Tollisan w Polsce


W 2006 roku rozpocząłem współpracę z firmą Novum Polska z Wadowic. Razem stworzyliśmy i wprowadziliśmy na polski rynek karmy dla gołębi pocztowych. Tylko tutaj są one sygnowane logo Tollisan. W Niemczech karmy według mojej receptury, składu i nazwą Tollisan sprzedawane są z dodatkowym logo trzeciego producenta. Szczególnie jestem dumny z karm z linii Sprint, mają doskonały skład a przede wszystkim są wolne od kurzu , pleśni i grzybów.
Obecnie Novum Polska jest jedynym przedstawicielem Tollisan w Polsce. Poznając Wasz kraj, tutejsze zwyczaje, uświadomiłem sobie, jak istotna dla bezpieczeństwa moich interesów jest współpraca z wiarygodnym i uczciwym partnerem. Gwarantuje, iż w Novum Polska dostaniecie tylko oryginalne produkty.
Pamiętajcie tylko oryginał działa jak oryginał.Przedstawiciel w Polsce
Novum Polska

Krakowska 3
34-100 Tomice

T (0048)-(0)33-4881104
F (0048)-(0)33-8732189

E tollisan@tollisan.pl